O nás

Vítejte na našich stránkách projektu Objevování křesťanství. Tato stránka má principiálně sloužit vedoucím, sponzorům a modlitebním i praktickým podporovatelům projektu. Je nám velkou ctí, že se chcete o nás dovědět víc.

Pokud se chcete s námi spojit osobně, přejděte do části kontakty. Pokud se chcete dovědět více o samotném projektu, jděte do části Co je OK. Pokud chcete objednat materiály, klikněte na odkaz objednat materiály.

A teď už o nás… Kdo jsme?

Jsme tým lidí nadšených pro tento kurz. V týmu je Daniel Chlebek, národní koordinátor a Šárka Koníčková jako rozvojový koordinátor a školitel, ale i další klíčoví vedoucí a hlavně, v této věci jsme spojeni se stovkami z vás, kteří projekt podporujete modlitebně, finančně a kurz pořádáte nebo o tom uvažujete. Takže „o nás“ je i „o vás“…

Co jsme zač? Čemu věříme?
Jsme křesťané z různých církví, kteří věří, že smyslem církve je naplňovat Velké poslání:
„…Jděte ke všem národům a získávejte mi učedníky…“ (Mt 28:18-20)
Proto hledáme způsoby, jak se přiblížit k hledajícím lidem, abychom jim mohli sdělit naději, kterou máme v Kristu.
Objevování křesťanství je skvělý projekt, který naplnění Velkého poslání umožňuje.
Jsme křesťany, kteří se snaží toto poslání naplnit a pomáháme druhým, aby v naplňování tohoto poslání též byli úspěšní.

O projektu OK…

Projekt Objevování křesťanství je celosvětový projekt, který byl spuštěn také v ČR, když jej křesťanská organizace Pro-mise přeložila do češtiny. Na tomto projektu se podílí různé křesťanské církve jako je CB, SCEAV, Křesťanské sbory, BJB i další, projekt běží na desítkách míst v ČR, viz mapa. Pokud se chceš připojit k nám, jsi na správném místě a adrese.

Doporučujeme si přečíst část co je OK. Pak se můžeš zúčastnit školení a stát vedoucím kurzu. Pokud se chceš za nás modlit nebo nás podpořit, velmi si toho vážíme a vítej v naší síti podporovatelů. Moc si vážíme každého člověka, který se snaží ať modlitebně nebo finančně podpořit Velké poslání a jeho realizaci pomocí OK.

Co jste o nás řekli vy?

„Tento kurz mě osobně velmi zaujal tím, že dává jasně najevo, o co jde, nic nezakrývá, a za nic se neschovává.“

„Je to nejlepší evangelizační materiál, který je dostupný v českém jazyce.“

„Tento kurz je výjimečně efektivní nástroj k představení evangelia hledajícím.“

„Kurz OK je založen na studiu Markova evangelia, což dělá tento kurz výjimečným,
protože Boží slovo je živé a skrze Ducha svatého proměňuje životy lidí.“

Spolupracujeme s dalšími organizacemi

V této službě je nám partnerem britská organizace Christianity Explored Ministries, jejíž materiály překládáme. Více najdete na jejich stránkách: https://www.ceministries.org/.

 

Spolupracujeme také s Mezinárodním vězeňským společenstvím, které vydává  kurzy OK přizpůsobené k využití ve vězeňském prostředí. Více najdete na jejich stránkách: http://prisonfellowship.cz/.